Навчання та тренінги

CyberLab активно займається популяризацією кібербезпеки, організовує та бере участь у різноманітних заходах, таких як конференції та семінари, тренінги для підвищення кваліфікації серед громадськості та фахівців. Також ми проводимо семінари, тренінги та практики стосовно цифрової криміналістики в розрізі дослідження цифрових доказів, методів пошуку, отримання та дослідження таких доказів.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Слухачами та учасниками таких заходів переважно є: державні службовці, адвокати, працівники комерційних установ,  правоохоронці та інші зацікавлені спеціалісти.

Навчання проводять фахівці, які мають багаторічний практичний досвід та постійно вдосконалюють свої навички впроваджуючи нові практики.

CyberLab використовує індивідуальні та корпоративні підходи до навчання, а також постійно оновлює навчальні матеріали, враховуючи нові тенденції розвитку кіберзлочинності та механізми реагування на кіберзлочини, включно з обладнанням та програмним забезпеченням.

Навчальні заходи проводяться у форматі офлайн та онлайн, а також можуть містити практичну складову чи тестові завдання.

Також ми можемо розробити унікальний курс, орієнтований під потреби конкретної організації. Вартість навчання залежить від тематичного наповнення та загальної кількості навчальних годин.

Ми пропонуємо наступний перелік тем в навчальних курсах:

Індивідуальна розробка навчальної програми, згідно з вашими цілями та метою

Висока якість навчання досягається завдяки великому обсягу практичних занять та розгляду кейсів, що базуються на даних реальних інцидентів

Лектори мають багаторічний практичний досвід та постійно підвищують свою кваліфікацію

Можливість проведення заходу як онлайн, так і офлайн