Захист інформації

Експерти з кібербезпеки CyberLab мають унікальні знання та досвід у сфері інформаційної безпеки, що дозволяє нам забезпечувати якісне та ефективне обслуговування наших клієнтів.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Наші послуги:

  • Аудит – оцінка існуючої IT-інфраструктури шляхом аналізу процесів ІТ-безпеки та контролю доступу, включаючи оцінку придатності програмного забезпечення та обладнання на вразливості, з подальшим  виявленням потенційних ризиків.
  • Проектування та впровадження політик інформаційної безпеки. Підбір, налаштування, модернізація обладнання та програмного забезпечення.
  • Адміністрування, налаштування, моніторинг та реагування на інциденти інформаційної безпеки, а саме: підтримка інфраструктури, сервісне обслуговування, технічна підтримка електронних комунікаційних та інформаційно-комунікаційних сервісів, керування інцидентами, дистанційні роботи, роботи на майданчиках, планові та регламентні роботи, регулярна звітність, актуалізація документації.

Чому CyberLab:

  • Постійна практика та сертифікований персонал.
  • Вдосконалення професійних навичок фахівців та періодичне підвищення кваліфікації.
  • Сучасне обладнання та програмне забезпечення.

Ми розуміємо, що інформаційна безпека – це постійний процес, тому забезпечуємо моніторинг, підтримку та постійне вдосконалення системи управління інформаційною безпекою наших клієнтів.

Зверніться до нас сьогодні, аби ми допомогли Вам захистити свій бізнес

CуberLab знає про останні «інциденти» та вектори кібератак, засоби компрометації інформаційних систем та способи приховування слідів несанкціонованого доступу. Завдяки цьому, в ході аудиту моделюються реальні загрози та оцінюється дійсний, а не «паперовий» рівень захищеності.

Готові рішення розробляються з урахуванням бізнес-процесів замовника, дозволяють мінімізувати ризики інформаційної безпеки при незначних витратах на їх впровадження та подальший супровід.

Оперативність

Робота у найкоротші терміни

Кваліфікація

Досвічені фахівці з багаторічним досвідом

Під ключ

Готова система захисту інформації

bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image