Експертизи та дослідження

Якщо ви потребуєте експертизи з кібербезпеки у рамках судового процесу, CyberLab надає послуги профільного судового експерта. Наші спеціалісти допоможуть у розгляді справи та забезпечать необхідні для судового процесу докази, експертні висновки та рекомендації.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Судова експертиза з кібербезпеки є процесом, під час якого проводяться дослідження та аналізи з метою встановлення фактів, що стосуються судових справ, зокрема випадків порушення кібербезпеки компаній.

Якщо компанія стала жертвою кібератаки або були виявлені порушення кібербезпеки в її інформаційній системі, проведення судової експертизи є надзвичайно важливим для розв’язання правових питань, пов’язаних з цими подіями.

Судовий експерт CyberLab є єдиним приватним спеціалістом в Україні, який має право проводити комп’ютерно-технічні та телекомунікаційні експертизи і його висновки приймаються як докази в українських та іноземних судах. За понад 10 років успішної роботи у цій галузі, ми здобули великий досвід та знання, які дозволяють нам забезпечувати найвищу якість послуг для наших клієнтів.

Робота судового експерта CyberLab з кібербезпеки включає проведення досліджень та аналізу комп’ютерних систем, які можуть бути пов’язані зі злочинами, такими як хакерство, шахрайство, вірусні атаки тощо. Він допомагає встановити, які дії були виконані на комп’ютері, точний час та виконавця правопорушення.

Також судовий експерт з кібербезпеки допомагає суду визначити, які заходи захисту були встановлені на комп’ютері та як ефективно вони працювали. Він надає рекомендації щодо покращення захисту інформації на комп’ютері або мережі.

Чому варто обрати CyberLab для судової експертизи з кібербезпеки?

  • Наші експерти мають вищу освіту в галузі інформаційної безпеки, комп’ютерних наук або суміжних галузях, що дозволяє нам надавати висококваліфіковані послуги.
  • Ми маємо понад 10 років професійного досвіду у сфері інформаційної безпеки та комп’ютерної техніки, що дозволяє нам швидко та ефективно розв’язувати будь-які проблеми з кібербезпекою.
  • CyberLab є єдиною приватною лабораторією в Україні, акредитованою за напрямком дослідження інформації у комп’ютерних і телекомунікаційних системах за міжнародним стандартом ISO/IEC 17025.
Наші експертизи та висновки приймаються як докази в українських та іноземних судах, що забезпечує нашим клієнтам максимальний рівень правового захисту.

Акредитація у сфері проведення комп'ютерно-технічних досліджень існуючої та раніше видаленої інформації на цифрових носіях та в телекомунікаційних мережах відповідно до вимог ДСТУ EN ISO/IEC 17025:2019.

Для пошуку і аналізу доказів використовується найсучасніше обладнання і програмне забезпечення від провідних виробників світу.

Перший та єдиний в Україні приватний судовий експерт з правом проведення комп'ютерно-технічних та телекомунікаційних експертиз.

Якість та оперативність проведення експертиз CyberLab високо цінують як корпоративні клієнти, так і правоохоронні органи.

Терміни

Терміни проведення експертизи залежать від специфіки запиту. Мінімальний термін виконання - _______ дні.

Вартість

Мінімальна вартість - ____________. Кінцева сума вираховується виходячи з кількості витраченого експертом часу та специфіки експертизи.

Переваги

Висновок експерта CyberLab може бути використаний в якості повноцінного доказу у суді.

bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image